Фото: Миколаївобленерго

На деокупованій частині Миколаївської області під час робіт підірвався автомобіль АТ “Миколаївобленерго”. Найбільше постраждав водій авта.

Про це повідомили у Facebook АТ “Миколаївобленерго”.

“Надзвичайна подія сталася наприкінці робочого дня 9 лютого у Снігурівському районі, де наші хлопці самовіддано працюють над відновленням повітряних ліній ось вже майже 2 місяці”, – ідеться у повідомленні.

Політарена в Telegram: оперативні новини в зручному форматі

Вибух пролунав, коли автомобіль вже залишав місце робіт. Вибуховий пристрій розбив кабіну транспортного засобу.

“Не обійшлося без травм у людей, які перебували всередині. Водія автівки з місця пригоди забрала “швидка”. Інші відбулися контузією та незначними травмами”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що кількість загиблих внаслідок вибуху в Дарницькому районі Києва зросла до чотирьох осіб.

Подібні

“Мадяр” підтвердив атаку на головну підстанцію окупованого Севастополя

Птахи СБС “результативно відпрацювали” 48 оперативних та планових військових цілей за ніч

Один із найбільших пакетів в історії: Федоров заявив про понад $4 млрд допомоги за підсумками “Рамштайну”

Партнери готові нарощувати обсяги постачань, оскільки бачать “вікно можливостей”

Смілянський пояснив, чому Зеленський відправив Навроцькому орден не “Укрпоштою”

Останні два місяці автівки “Укрпошти” блокуються польською митницею

Українські війська контролюють ситуацію навколо Костянтинівки, але обстановка складна, – командир 19-го корпусу ЗСУ

Він спростував російські заяви про “оточення” українських підрозділів