На Херсонщині підірвали кадирівців

На тимчасово окупованій території Херсонської області 20 травня вибухнув автомобіль УАЗ Patriot, у якому були четверо офіцерів так званого підрозділу російської армії “Ахмат”. Усі вони загинули.

Про це повідомили у Головному управлінні розвідки Міноборони України.

“Автомобіль вибухнув між Скадовськом і Антонівкою. Після цього пролунав повторний вибух — у машині здетонував боєкомплект, який перевозили окупанти”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що 4 квітня у ГУР повідомляли про ліквідацію щонайменше п’ятьох “кадирівців” під час вибуху автомобіля “Тигр” на околиці тимчасово окупованого Мелітополя у Запорізькій області.

Читайте також: У Мадриді застрелили Портнова, – Reuters

Подібні

Українські війська контролюють ситуацію навколо Костянтинівки, але обстановка складна, – командир 19-го корпусу ЗСУ

Він спростував російські заяви про “оточення” українських підрозділів

Костенко переконаний, що після воєнного стану Україна потребує змін до Конституції

Питання одночасної відсутності президента і голови ВРУ є одним із найнебезпечніших

Смілянський пояснив, чому Зеленський відправив Навроцькому орден не “Укрпоштою”

Останні два місяці автівки “Укрпошти” блокуються польською митницею

У Білорусі оголосили “мобілізаційні навчання” в одній з прикордонних областей

Завершити заходи планують 2 липня