знищення цілого покоління українських чоловіків
Фото: Генштаб ЗСУ

Впродовж доби росіяни провели 24 обстріли з реактивних систем залпового вогню. В ЗСУ попереджають, що загроза ракетних ударів все ще актуальна.

Про це йдеться у вечірньому зведенні Генштабу ЗСУ.

“Ворог продовжує наступ на Бахмутському та Авдіївському напрямках задля захоплення всієї Донецької області, не зважаючи на численні втрати зі свого боку. На Куп’янському напрямку вів безрезультатні наступальні дії, усі атаки противника відбито”, – йдеться у повідомленні.

Політарена в Telegram: оперативні новини в зручному форматі

Повідомляється, що протягом доби окупанти завдали чотири ракетних удари по населених пунктах: дві ракети було знищено нашою ППО. Також росіяни завдали 18 авіаційних ударів.

“Ворог провів 24 обстріли з реактивних систем залпового вогню.  Загроза російських авіаційних та ракетних ударів залишається по всій Україні”, – йдеться у зведенні.

Нагадаємо, що представник Головного управління розвідки Міноборони Вадим Скібіцький повідомив, що в Росії дефіцит ракет: залишилося до 20% від довоєнних запасів. Це приблизно 550 одиниць.

Подібні

В Україні розробили детектор дронів з розширеним діапазоном і великою батареєю

Нині він успішно пройшов усі бойові випробування

Ретранслятори “Шахедів” у Білорусі не працюють з 22 червня, – Зеленський

Невідомо чи було це обладнання повністю демонтоване білоруською стороною

Українські війська контролюють ситуацію навколо Костянтинівки, але обстановка складна, – командир 19-го корпусу ЗСУ

Він спростував російські заяви про “оточення” українських підрозділів

Перші підсумки конференції у Ґданську: партнери нададуть щонайменше 375 млн євро на відновлення української енергетики

Кошти виділять США, Швеція, Норвегія, Естонія, Ісландія та Литва