Укрзалізниця найбліьший роботодавець України
Фото: Укрзалізниця/Facebook

“Укрзалізниця” зазнала масштабної таргетованої кібератаки РФ. Відновлення всіх систем тривало всю минулу добу та продовжується й досі. 

Про це повідомляють у пресслужбі “Укрзалізниці”.

“Головне ворогу не вдалося: рух поїздів стабільний, вони курсують чітко, без затримок, і всі операційні процеси руху налагоджено в резервному форматі. Залізниця продовжує рух попри фізичні атаки по інфраструктурі, не спинити її й найпідлішими кібератаками”, – йдеться у повідомленні.

Оскільки й раніше “Укрзалізниця” ставала обʼєктом кібератак, у компанії впроваджені протоколи резервування. Ця атака була дуже системна, нетривіальна та багаторівнева, тому перед повним відновленням із “бекапів” фахівці УЗ, багатьох залучених партнерів та кібердепартаменту СБУ мають ретельно протестувати сервіси на можливі вразливості. Наразі онлайн-продажі квитків лишаються недоступними, і протягом цього дня готуємось ще працювати в офлайн-режимі.

Квитки продаються через каси. На 24 та 25 березня активовано продаж міжнародних квитків у касах, що зазвичай буває тільки онлайн. Про відновлення онлайн-сервісів обіцяють повідомити додатково.

Нагадаємо, раніше кіберфахівці ГУР атакували інфраструктуру “Газпрому” та “Газнафти”. Також під удар потрапили й онлайн-сервіси підприємств, які забезпечують діяльність армії РФ.

Подібні

Хакери створили копію “Резерв+” і продавали доступ для бажаючих уникнути мобілізації: деталі розслідування

У “додатку” встигли зареєструвалося понад 4 тисячі користувачів

У Росії Зюганов запропонував конфіскувати 30 трлн рублів банківських вкладів населення, щоб оплатити війну в Україні

У самій Держдумі таку ініціативу сприйняли з панікою та спробували виправдатися

На Донеччині росіяни перейшли до тактики “випаленої землі” – нищать міста з “поясу фортець”, – NYT

Основними цілями є Слов’янськ, Краматорськ, Костянтинівка та Дружківка

“Прогноз несприятливий”: Міноборони України оголосило про “закриття пляжного сезону” в Криму

Сили оборони залишили частину окупованого півострова без світла та пального