Прикордонники показали, як знищили ворожий танк та систему РЕБ на Донеччині
Фото: ДПСУ

На Донеччині під прикриттям системи РЕБ Р-330 “Житель” росіяни намагалися прорватися в напрямку українських позицій. Однак безуспішно та зазнавши втрат.

Про це повідомляють у Державній прикордонній службі України.

Зазначається, що ворожий штурм вдалося успішно відбити. Пілоти “Фенікса” буквально розмотали ворожий танк та систему РЕБ, яка його прикривала.

“Результат можна було назвати прогнозованим. Адже за діями окупанта пильнувала бригада “Фенікс”. Тому аргументи українських захисників були беззаперечними. Прикордонники знищили усі ворожі цілі”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, нещодавно карпатські прикордонники показали, як перетворюють російську техніку на брухт. Вони також перехопили й кілька ворожих дронів на Луганщині.

Подібні

Рютте назвав головний страх Путіна щодо саміту НАТО в Анкарі 

На саміті НАТО в Анкарі члени блоку планують виконати конкретні зобовʼязання

В Росії помер ексміністр оборони, який був найближчим соратником Путіна

Іванова вважали одним із двох головних кандидатів на роль наступника Путіна

Гегсет звільняє генерала США, який кілька років координував допомогу Україні, – FT

Офіційну причину звільнення не називають, неофіційно це пов’язують з “великою чисткою” у Пентагоні

Путін звинуватив Україну у спробах зірвати турсезон і наказав “звести до нуля” наслідки ударів

За його словами, Москва згодна на діалог винятково “на базі стамбульських домовленостей”