У російському МЗС виступили із заявою щодо нових атак на Україну і Київ зокрема.
Ці погрози 25 травня озвучила представниця відомства Марія Захарова.
“Відповідні удари завдавалися і будуть завдаватися по Києву”,- оголосила вона.
Пізніше МЗС РФ випустило текст про попередження західним дипломатам, які працюють у Києві. У цій заяві є типові для російської пропаганди фрази про “хунту Зеленського” і “нацистську та терористичну сутність київського режиму”.
“Збройні Сили Російської Федерації приступають до послідовного завдання системних ударів по підприємствах українського ВПК у Києві, включаючи конкретні місця проектування, виробництва, програмування та підготовки до застосування БПЛА, які використовуються київським режимом за сприяння натовських фахівців, відповідальних за поставки комплектуючих, надання розвідданих та ціленаведення. Удари завдаватимуться по центрах прийняття рішень, і по командних пунктах”, – йдеться у заяві МЗС РФ.
“У зв’язку з тим, що вищезазначені об’єкти розосереджені по всьому Києву, попереджаємо іноземних громадян, включаючи персонал дипломатичних місій та представництв міжнародних організацій, про необхідність якнайшвидше покинути місто, а мешканців української столиці – не наближатися до об’єктів військової та адміністративної інфраструктури “режиму Зеленського”, – йдеться у попередженні.
Нагадаємо, що президент Володимир Зеленський 25 травня повідомив, що у Києві тривають заходи з ліквідації наслідків масованого удару РФ у Шевченківському та Подільському районах столиці. Було пошкоджено близько 300 обʼєктів. Найбільше серед них житлових будинків. У столиці 87 поранених, з яких троє – діти. Дві людини загинули.
Читайте також: Росіяни запустили два “Орєшніка”, але перший впав на окупованій Донеччині, – єРадар








