Рубіо заявив, що Путін передав послання Трампу
Фото: Колаж

Держсекртар Марко Рубіо заявив, що глава МЗС РФ Сергій Лавров передав через нього повідомлення для президента США Дональда Трампа від російського диктатора Володимира Путіна.

Про це повідомив журналіст “Радіо Свобода” Алекс Рауфоглу в мережі Х.

“За словами Рубіо, він уже передав це повідомлення президенту США. Водночас держсекретар не розкрив деталей змісту”, – повідомив репортер.

Також, за його словами, Рубіо “применшив” інформацію про заклики Москви до США евакуювати дипломатів із Києва. Зі слів держсекретаря, РФ “лише заявила, що українська столиця залишається небезпечною для дипломатичних установ”.

“Небезпека всіх цих воєн полягає в тому, що вони можуть призвести до ескалації”, – наголосив Рубіо.

Коментуючи масовану атаку РФ на Київ, держсекретар заявив, що вона “лише підкреслює необхідність завершення війни”.

“Кожного разу, коли ви бачите ці масштабні удари з того чи іншого боку, це нагадування про те, чому ця війна є жахливою. США готові та налаштовані зробити все можливе, щоб сприяти завершенню цієї війни”, – заявив Рубіо.

Нагадаємо, що напередодні у російському МЗС заявили, що Лавров провів телефонну розмову з Рубіо, під час якої озвучив чергові погрози на адресу України. Серед іншого очільник російського дипломатичного відомства заявив, що Росія розпочинає серію масштабних атак на українську столицю і висунув Вашингтону “рекомендацію” терміново вжити заходів та забезпечити евакуацію з Києва всього американського дипломатичного персоналу та громадян США.

Читайте також: Дипломати понад 70 держав відвідали місце російського удару на Лукʼянівці у Києві

Подібні

ЄС відкрив перший переговорний кластер для для України та Молдови

Євросоюз розраховує відкрити решту п’ять переговорних кластерів уже в липні

Україна хоче отримати від союзників ще $20 млрд для посилення ударів по РФ, – Politico

Федоров вже говорив про це з представниками Норвегії, Швеції, Німеччини та Канади

Зеленський назвав щомісячні втрати Росії на фронті в Україні

За його словами, таких показників вдалося досягти завдяки Силам безпілотних систем

Генштаб ЗСУ та ССО підтвердили атаку на російські нафтохімічні підприємства у Татарстані і Тольятті: деталі операції

Операція відбулася у співпраці з повстанським рухом “Черная искра”