Сьогодні, 19 травня, близько 10:00 росіяни вдарили балістичною ракетою по центру Прилук, що на Чернігівщині. 

Про це повідомив голова Чернігівської обласної військової адміністрації Вʼячеслав Чаус.

Фото: Нацполіція

За його словами, під атакою опинилося одне із підприємств. Пошкоджений торговельний центр, що поруч із місцем “прильоту”, супермаркет і пожежна техніка.  

“На жаль, вже зараз відомо про двох загиблих людей та щонайменше 17 поранених. Серед них й 14-річна дитина. Медики надають усім необхідну допомогу. А відповідні служби працюють на місці атаки”, – зазначив він.

Фото: Нацполіція

Нагадаємо, Дніпропетровщина знову була під ракетною атакою РФ. Росіяни били по об’єктах “Нафтогазу” і майже безперервно тривали атаки дронами.

А вчора вранці, 18 травня, після масованого нічного обстрілу Дніпропетровської області, в “Укрзалізниці” повідомили про коригування руху поїздів. Для пасажирів кількох поїздів з Дніпра запланували пересадки.

Подібні

Путін готує масштабний зимовий наступ, щоб реабілітуватись після провалу весняної кампанії в Україні, – New York Post

Рашисти знову будуть бити по енергетиці і логістиці

Парламент Італії підтримав покрокове зняття санкцій з РФ після закінчення війни, – ЗМІ

Ключовою умовою для цього в резолюції названо повне завершення війни

Угода про права угорців Закарпаття набула чинності: Мадяр заявив про розв’язання десятирічної суперечки

Якщо Україна не виконає умови щодо прав меншин, її подальший прогрес у процесі євроінтеграції може бути заблокований

В оточенні Путіна половина хоче продовження війни, а решта – хочуть її зупинити, – Зеленський

У Москві розуміють, що російська економіка в жахливому стані