Росія атакувала об'єкти "Нафтогазу" на Дніпропетровщині
Фото: НАК “Нафтогаз”/Telegram

Ввечері 18 травня російська армія трьома балістичними ракетами атакувала об’єкти “Нафтогазу” на Дніпропетровщині.

Про це повідомила пресслужба “Нафтогазу” в Telegram. 

“Чергова масована російська атака на об’єкти інфраструктури Групи “Нафтогаз”. Упродовж вчорашнього дня та цієї ночі майже безперервно тривали атаки дронами. Також щойно російські війська завдали удару трьома балістичними ракетами по активах Групи на Дніпропетровщині”, — йдеться у повідомленні.

Голова правління НАК “Нафтогаз” Сергій Корецький повідомив, що внаслідок цього удару “є пошкодження та руйнування”. Але оцінити їхній масштаб можна буде лише після відбою тривоги. 

“Найголовніше – станом на цю хвилину, персонал атакованих об’єктів не постраждав”, – повідомив Корецький.

Нагадаємо, що вранці 18 травня, після масованого нічного обстрілу Дніпропетровської області, в “Укрзалізниці” повідомили про коригування руху поїздів.

Читайте також: Армія РФ атакувала Дніпро: били ракетами по житловому кварталу

Подібні

42,3% українців впевнені, що гроші на відбудову будуть розкрадені, – опитування “Політарени” і Active Group

37,9% вважають, що корупція є більшою загрозою для України, ніж агресія РФ

Росія атакувала ТЕС ДТЕК, серед працівників є загиблий і поранений

Обладнання теплоелектростанції зазнало значних руйнувань

Зеленський назвав щомісячні втрати Росії на фронті в Україні

За його словами, таких показників вдалося досягти завдяки Силам безпілотних систем

Єврокомісія готова погодити закупівлю американських систем ППО за кошти кредиту ЄС

Київ ще не подав заявку на наступні транші з 90-мільярдного пакета допомоги ЄС