атака на Нафтогаз на Харківщині

Протягом доби російські війська завдали чергових ударів по нафтогазовій інфраструктурі України. Під ворожим вогнем опинилися об’єкти Групи “Нафтогаз” у Харківській та Сумській областях, унаслідок чого зафіксовано суттєві пошкодження та спалахнули пожежі.

Про це повідомляє пресслужба “Нафтогаз Україна”.

Зокрема, на одному з об’єктів у Сумській області ворог завдав повторного удару з інтервалом у кілька годин.

У компанії зазначають, що обстріли паливного сектору стали систематичними, а географія ворожих атак постійно розширюється, охоплюючи ключові прифронтові та тилові регіони.

“Ворог атакує нафтогазову інфраструктуру майже безперервно на Харківщині, Сумщині, Полтавщині та Дніпропетровщині. Ситуація залишається складною”, — наголосили в “Нафтогазі”.

Наразі на пошкоджених об’єктах тривають роботи з ліквідації наслідків прильотів, фахівці оцінюють масштаби руйнувань.

Нагадаємо, в “Нафтогазі” заявляли, що внаслідок безперервних ударів російських військ по газовидобувній інфраструктурі Україна втратила частину власного видобутку та змушена компенсувати дефіцит за рахунок імпорту.

Також раніше протягом доби 4 травня російська армія завдала ударів по п’яти інфраструктурних об’єктах НАК “Нафтогаз України” у Сумській та Харківській областях.

Читайте також: Дніпропетровщина знову була під ракетною атакою РФ: били по об’єктах “Нафтогазу”

Подібні

Для військових потрібен окремий закон про підвищення грошового забезпечення, — нардепка Яцик

Вона наголосила, що одноразові зміни до бюджету – це не вихід

Україна працює з Німеччиною над пришвидшенням постачання боєприпасів для ППО

У центрі уваги підтримка постачання ракет PAC-3 через механізм JUMPSTART

Лубінець б’є на сполох через утримання людей з психрозладами та інвалідністю у Тернопільському ТЦК

Він підготував відповідне реагування для усунення виявлених порушень

Санкції в дії: ЗСУ уразили склад боєприпасів на Бєлгородщині та резерви ворога поблизу Маріуполя

Відомо про чималі втрати для Російської Федерації