Наслідки атаки на "Нафтогаз"
Фото: Група “Нафтогаз”

Внаслідок безперервних ударів російських військ по газовидобувній інфраструктурі Україна втратила частину власного видобутку та змушена компенсувати дефіцит за рахунок імпорту.

Про це повідомив голова правління НАК “Нафтогаз України” Сергій Корецький.

За його словами, останні атаки, зокрема із застосуванням балістичних ракет, завдали серйозних пошкоджень виробничим об’єктам. Ситуація залишається напруженою, оскільки обстріли тривають безперервно вже п’яту добу поспіль.

Загалом з початку 2026 року агресор здійснив понад 100 масованих атак на об’єкти групи “Нафтогаз”.

Читайте також: Зеленський розповів, чим РФ атакувала Україну протягом тижня

“Тимчасове скорочення власного видобутку компенсуватимемо імпортними поставками, як це вже робили раніше”, — зазначив Сергій Корецький.

Голова компанії підкреслив, що такий механізм компенсації дозволяє підтримувати стабільність енергосистеми та забезпечувати потреби населення. Наразі фахівці “Нафтогазу” працюють над ліквідацією наслідків обстрілів та відновленням газопостачання для споживачів, які опинилися без палива через пошкодження мереж. Попри складні умови, у компанії запевняють, що ситуація з енергоносіями в країні залишається контрольованою.

Нагадаємо, Росія за добу атакувала п’ять об’єктів “Нафтогазу”: що відомо про наслідки.

У ніч на 5 травня армія РФ атакувала Україну дронами і ракетами. Під атаки потрапила й Київщина, Дніпро, Запоріжжя, Харків та Чернігівщина.

Читайте також: На Полтавщині армія РФ вдарила по людях ракетою – є загиблі та постраждалі рятувальники

Подібні

Британія виділить кошти на утримання українських АЕС у найближчі роки: деталі заяви

На ці гроші британська Urenco постачатиме збагачений уран “Енергоатому”

Путін планує зимовий наступ задля посилення переговорних позицій, — NYP

Економіка Росії дедалі гостріше відчуває наслідки війни

Бундесвер вчитиметься в України застосуванню безпілотників та засобів РЕБ, — Пісторіус

Під час візиту в Україну Пісторіус відвідав підрозділи безпілотних систем

Путін готує масштабний зимовий наступ, щоб реабілітуватись після провалу весняної кампанії в Україні, – New York Post

Рашисти знову будуть бити по енергетиці і логістиці