німці стали менше жертвувати для України
Фото: ron lach/pexels

Обсяг пожертвувань, надісланих громадянами Німеччини Україні, скоротився за останні два роки у 25 разів.

Про це повідомляє телеканал ARD із посиланням на дані об’єднання Aktion Deutschland Hilft.

“За даними союзу, який об’єднує понад 20 некомерційних організацій, за неповні 12 місяців поточного року об’єднанню було пожертвувано лише €10 млн. Для порівняння, у перший рік з моменту повномасштабного вторгення громадяни Німеччини направили Україні через Aktion Deutschland Hilft допомогу у розмірі понад 250 млн євро”, – йдеться у досілдженні.

Керуючий директор Aktion Deutschland Hilft Тіло Райхенбах вважає, що падіння обсягу пожертв пов’язане з “чисельними кризами” як у світі, так і в Німеччині.

“Це також пов’язано з економічною невизначеністю та страхами перед майбутнім. У результаті люди все більше замикаються і думають лише про своє особисте життя”, – зазначив він.

Читайте також: У Німеччині провалилася програма з працевлаштування українських біженців

Організація Katastrophenhilfe у Берліні також заявила, що загальна готовність жертвувати кошти на надання допомоги Україні суттєво знизилася у 2024 році.

“Навіть збори та заклики до пожертв напередодні Різдва, ймовірно, не зможуть кардинально змінити цю тенденцію”, – зазначили там.

“Ми відзначаємо значне падіння пожертвувань. Люди втомились. Проте є інші причини. По-перше, зараз створено багато інших організацій допомоги. По-друге, життя стало дорожчим через інфляцію”, – зазначають в організаціях.

Видання вказує, що майже кожне третє євро з усіх виплат з безробіття в Німеччині йде на потреби іноземців.

“Витрати на біженців та мігрантів у Німеччині стрімко зростають. Якщо у 2021 році на підтримку переважно біженців та мігрантів було виділено 5,9 млрд євро, то минулого року ця сума склала вже 12,2 млрд євро – понад чверть усіх витрат на допомогу з безробіття (42,6 млрд євро)”, – йдеться у публікації.

Нагадаємо, що у жовтні стало відомо, що Німеччина має намір зменшити фінансову підтримку українських біженців. Це пов’язане з тим, що інтеграція українців на ринок праці відбувається повільніше, ніж очікувала місцева влада.

Читайте також: Від початку року Німеччина не пустила до себе 5935 українців: Bild пише про зміни у політиці щодо українських біженців

Подібні

“Укренерго” отримало 86 млн євро від ЄІБ: на що спрямують кошти

Оператор об’єднаної енергосистеми “Укренерго” отримало 86 мільйонів євро від Європейського інвестиційного банку.…

На Торецькому напрямку росіяни штурмують ЗСУ на самокатах

Щодня російська піхота намагається будь-якими способами прорватись в глиб оборони і закріпитися.…

Туреччина та Угорщина кажуть, що США дозволили їм платити за російський газ через “Газпромбанк”: реакція України

Туреччина та Угорщина заявили, що отримали від США дозвіл платити Росії за…

Зеленський підтвердив, що пропонував Фіцо “компенсацію за російський газ”: йшлося про всіх словаків

“Фіцо бореться заради грошей, причому навряд чи заради грошей для Словаччини”