коваленко про відключення по 16 годин
Фото: pexels.com

22 березня у Києві та Київській області частково зникло електропостачання через аварію на одному з енергетичних об’єктів, який раніше зазнав пошкоджень внаслідок російських обстрілів.

Про це повідомили у ДТЕК.

За даними компанії, інцидент стався на обладнанні об’єкта, що вже був суттєво пошкоджений під час попередніх атак.

Тимчасово без електроенергії залишилися окремі споживачі у Дніпровському та Дарницькому районах Києва, а також частина домогосподарств у Броварському районі Київської області.

У ДТЕК зазначили, що аварійні бригади працюють над ліквідацією наслідків і намагаються якнайшвидше відновити електропостачання.

Читайте також: Україна відновила третину потужностей із пошкоджених Росією 9 ГВт, – Шмигаль

Нагадаємо, вранці 21 березня російські війська завдали ударів по об’єктах енергетичної інфраструктури на півночі України, що призвело до масштабних відключень електроенергії у Чернігівській та Київській областях.

Також повідомлялось, що дефіцит потужності в українській енергосистемі у пікові години споживання наразі становить близько 1 ГВт, проте ситуацію вдається стабілізувати завдяки імпорту електрики з Європи на рівні 12% від добового обсягу.

Читайте також: Уряд допоможе Києву підготуватися до наступної зими: про що йдеться

Подібні

Зеленський попередив українців, що вночі Росія готує черговий ракетно-дроновий удар по Україні

Найчастіше об’єктом російських повітряних атак стає Київ

“Мадяр” підтвердив атаку на головну підстанцію окупованого Севастополя

Птахи СБС “результативно відпрацювали” 48 оперативних та планових військових цілей за ніч

Окупований Севастополь залишився без світла після нічної атаки дронів

Місцеві кажуть про влучання у Балаклавську ТЕС

Конституція України пройшла найтяжче випробування – повномасштабну війну, — Стефанчук

Він відкрив конференцію “Конституційна стійкість України в умовах війни”