На Київщині БЕБ викрило масштабний збут фальсифікованого пального на Київщині й скерувало до суду цю справу.

Про це повідомляють у Бюро економічної безпеки України.

Згодом перед судом постануть п’ятеро зловмисників, які налагодили незаконний “бізнес”. Ділки виготовляли незаконне пальне на нафтобазі у Білоцерківському районі та реалізовували його через мережу підконтрольних АЗС.

“Автозаправки працювали без необхідних сертифікатів якості, а продаж підакцизних товарів не відображали у звітності. Загалом під час санкціонованих обшуків на АЗС та НПЗ детективи вилучили понад 146 тисяч літрів пального. Зокрема, скрапленого газу, резервуари для зберігання, паливорозподільне обладнання, автоцистерни, документацію, чорнові записи, мобільні телефони і гроші”, – йдеться у повідомленні.

Вартість усього вилученого становить понад 8 мільйонів гривень. Обвинувальний акт за ч. 3 ст. 28 і ч. 1 та ч. 2 ст. 204 ККУ вже скерували до суду.

Нагадаємо, у Києві БЕБ викрило масштабний канал збуту електронних сигарет на понад 12 мільйонів гривень. Триває встановлення повного кола причетних до незаконної діяльності.

Крім того, БЕБ викрило схему мінімізації податків на 38 мільйонів гривень у мережі секонд-хенду. Один бізнес – понад 500 ФОПів.

Читайте також: Понад 45 тисяч літрів сурогату – БЕБ накрило нелегальні цехи з виробництва алкоголю у двох регіонах

Подібні

У Британії відповіли на невдоволення Туска через переговори щодо України

“Солідарність з Україною залишається нашим пріоритетом”

Швеція закликала НАТО готуватися до обмеженого збройного нападу РФ, – Bloomberg

Росія може піти на провокацію за сприятливих політичних умов, попри баланс сил

РФ подає “тихі сигнали” про готовність до діалогу з Євросоюзом, — Стубб

Контакти на європейскому рівні продовжуються через неформальні та офіційні канали

Україна отримала від США дані про загрозу ракетного удару “Орєшніком”, — ЗМІ

Жодних офіційних заяв від Білого дому чи посольства США в Києві не надходило