Президент України Володимир Зеленський відреагував на нічну атаку Росії й назвав її абсолютним цинізмом.
Про це він висловився на своїй сторінці у соцмережі Telegram.
“Вночі росіяни атакували енергетичну інфраструктуру на Полтавщині. І дуже підло вдарили повторно ракетою, коли на місці вже були працівники ДСНС. Станом на зараз відомо про десятки поранених. На жаль, чотири людини вбито і серед них двоє рятувальників. Це Герой України Віктор Кузьменко, який понад 50 разів ліквідовував наслідки обстрілів, і Дмитро Скриль, який на службі в ДСНС був понад 20 років. Мої щирі співчуття рідним і близьким”, – наголосив президент.
Також росіяни били й по Харківщині, внаслідок чого поранені четверо людей і одна людина. Крім того, постраждала й критична інфраструктура на Дніпровщині й травмовані троє осіб.
Відомо, що РФ атакувала й Павлоград і пошкодилиа ЛЕП, через що тисячі сімей залишилися без світла. Були удари і по Запоріжжю та Київщині, де поранено трьох людей. Загалом головними цілями Росії цієї ночі були обʼєкти енергетичної інфраструктури.
“Абсолютний цинізм – просити про тишу для проведення пропагандистських святкувань і завдавати таких ракетно-дронових ударів в усі дні перед тим. Кожного дня Росія може припинити вогонь, і це зупинить війну й наші відповіді. Мир потрібен, і для цього потрібні реальні кроки. Україна діятиме дзеркально”, – наголосив Зеленський.
Нагадаємо, у ніч на 5 травня армія РФ атакувала Україну дронами і ракетами. Під атаки потрапила й Київщина, Дніпро, Запоріжжя, Харків та Чернігівщина.
Також на на Полтавщині армія РФ вдарила по людях ракетою. Загинули та постраждали рятувальники.
Крім того, РФ атакувала залізницю в трьох областях. Там обійшлося без постраждалих, але є значні руйнування.
Читайте також: РФ оголосила “перемир’я” на 8-9 травня та погрожує масованим ударом по центру Києва








