Прикордонники показали, як знищили ворожий танк та систему РЕБ на Донеччині
Фото: ДПСУ

На Донеччині під прикриттям системи РЕБ Р-330 “Житель” росіяни намагалися прорватися в напрямку українських позицій. Однак безуспішно та зазнавши втрат.

Про це повідомляють у Державній прикордонній службі України.

Зазначається, що ворожий штурм вдалося успішно відбити. Пілоти “Фенікса” буквально розмотали ворожий танк та систему РЕБ, яка його прикривала.

“Результат можна було назвати прогнозованим. Адже за діями окупанта пильнувала бригада “Фенікс”. Тому аргументи українських захисників були беззаперечними. Прикордонники знищили усі ворожі цілі”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, нещодавно карпатські прикордонники показали, як перетворюють російську техніку на брухт. Вони також перехопили й кілька ворожих дронів на Луганщині.

Подібні

Генштаб повідомив про ураження Московського центру космічного звʼязку

Підтверджено й ураження інфраструктури порту “Кавказ” у Краснодарському краї РФ

Московський НПЗ не зможе відновити виробництво до кінця року після атак українських дронів, — Reuters

На відновлення пошкоджених потужностей заводу знадобиться не менше ніж пів року

В Румунії законопроєкт про об’єднання з Молдовою схвалений нижньою палатою парламенту

Рішення Палати депутатів не є остаточним

У Києві спіймали агентів РФ, які готували теракт поблизу столичної адмінбудівлі

Наразі їм загрожує довічне ув’язнення з конфіскацією майна