російські супутники перехопили сигнал європейських
Фото: ГУР МОУ

Українські військові матимуть космічні знімки поля бою. МОУ підписало контракт з виробником супутників ICEYE та німецьким концерном Rheinmetall.

Про це повідомляють у Міністерстві оборони України.

Тепер командування зможе самостійно визначати пріоритетні зони спостереження та швидко отримувати актуальні дані через систему супутників. Завдяки цьому розширяться можливості української розвідки. Такі знімки будуть деталізованими й дозволяють ідентифікувати навіть найменші об’єкти на земній поверхні.

Відомо, що серпні 2022 року ICEYE підписала контракт з Благодійним фондом Сергія Притули, надавши Україні доступ до одного зі своїх супутників. Він уже зняв понад чотири тисячі обʼєктів РФ і допоміг завдати збитків на мільярди доларів.

Нагадаємо, українські розвідники успішно використовують космічний апарат ICEYE для виявлення ворожих цілей і захисту держави уже майже два роки. “Народний супутник” виділяється особливою якістю та оперативністю розвідданих.

Подібні

Зеленський попередив уряд і дипломатів про персональну відповідальність за зрив графіків ППО

Також у пріоритеті — спільне з партнерами виробництво далекобійної зброї

На пляжі в Одесі від осколкового поранення загинула 26-річна жінка

Інформація щодо кількості постраждалих уточнюється

Конституція України пройшла найтяжче випробування – повномасштабну війну, — Стефанчук

Він відкрив конференцію “Конституційна стійкість України в умовах війни”

ЗСУ перебили логістику ворога: під ударом опинився міст із Криму та комплекс “Панцир-С”

Під потужний удар потрапили і центри керування дронами окупантів