Іде дим
Фото: Скриншот із відео

Українські бійці бригади “Буревій” Гвардії наступу спільно з іншими підрозділами Сил оборони відбили масований ворожий штурм на Харківському напрямку. Там росіяни залучили десятки одиниць важкої техніки.

Про це повідомляють у Міністерстві внутрішніх справ України.

Уточнюється, що росіяни залучили понад 50 одиниць важкої техніки. Однак українські захисники майже всю її перетворили на металобрухт.

“Наші воїни щоденно докладають титанічних зусиль для знищення російських окупаційних військ на всіх рубежах. А також на напрямках ведення бойових дій”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, Збройні сили України зупинили наступ російських військ у Курській області. Частина території наразі перебуває під контролем Сил оборони.

Подібні

США більше не нейтральні: Макрон заявив про зміну позиції Вашингтона щодо війни в Україні

Під час саміту G7 у Франції європейським країнам вдалося досягти повного порозуміння з США

Україна має право захищатися: у Єврокомісії відреагували на ультиматум Зеленського на адресу Лукашенка

В Євросоюзі погрозу Зеленського вважають цілком виправданою

США надавали Україні дані розвідки для атак на Московський НПЗ, — FT

Західні союзники вже закликали Вашингтон продовжувати надання таких відомостей

Зеленський назвав напрямки, де Білорусь розбудовує військову інфраструктуру для розширення війни

Вздовж українського кордону фіксується фінальний етап будівництва нових доріг