У Вовчанську морпіхи взяли в полон групу окупантів
Фото: Скриншот з відео

Бійці-розвідники бригади швидкого реагування Національної гвардії України “Рубіж” взяли в полон кілька десятків російських загарбників. Зазначається, що окупанти, більшість з яких були мобілізованими до армії країни-агресора, здалися самі.

Про це повідомляє Міністерство внутрішніх справ України.

“В результаті успішної військової операції бригаді “Рубіж” здалися в полон кілька десятків окупантів. Більшість з них – мобілізовані, які були приречені загинути, проте обрали життя та склали зброю”, – йдеться у повідомленні.

Також бійці бригади “Рубіж” надали полоненим необхідну медичну допомогу. МВС оприлюднило відповідне відео.

“Звірства, вбивства цивільних, катування і знущання з беззбройних – шлях Росії. Українські бійці – воїни, у яких є честь та гідність, тому вони гуманно поводяться з полоненими ворога”, – долали в повідомленні. 

Нагадаємо, українські морпіхи взяли в полон групу російських штурмовиків у Вовчанську на Харківщині. Згодом окупантів можуть обміняти.

Подібні

У РФ б’ють на сполох через труднощі із набором контрактників

Підготовка до так званої мобілізації триває вже кілька місяців

Лубінець заявив, що оприлюднює менш як 1% отриманих скарг щодо порушень ТЦК, щоб “не годувати” російську пропаганду

Водночас він визнає, що у цих випадках допомагає лише публічність

Ретранслятори “Шахедів” у Білорусі не працюють з 22 червня, – Зеленський

Невідомо чи було це обладнання повністю демонтоване білоруською стороною

ЗСУ перебили логістику ворога: під ударом опинився міст із Криму та комплекс “Панцир-С”

Під потужний удар потрапили і центри керування дронами окупантів