Нацгвардійці знищили польовий склад окупантів на Харківському напрямку
Фото: Скриншот з відео

Бійці Нацгвардії знищили російське угруповання військ на Харківському напрямку. Йдеться склад, в якому зберігалося сто одноразових гранатометів і не тільки.

Про це повідомляє Центр спецпризначення “Омега”.

“Бійці “Омега” знищили польовий склад боєприпасів ворога. Саме з цим складом окупанти планували штурмові дії у Харківській області”, – йдеться у повідомленні.

За попередніми оцінками, на цьому польовому складі БК було: 100 одноразових гранатометів; ракети до ПТРК; ракети до РПГ7; набої різних калібрів; близько 10 реактивних вогнеметів “Джміль”.

Нагадаємо, бійці ГУР знищили російський буксир “Сатурн”. Руйнівне вогневе ураження нанесли після успішного прориву лінії оборонних загороджень окупантів у Чорноморській акваторії.

Подібні

Україна демонструє хороші результати на полі бою, а економіка РФ переживає скрутні часи, – генсек НАТО Рютте

За даними Альянсу, ЗСУ ліквідовують та серйозно ранять від 30 до 35 тисяч росіян щомісяця

В уряді Польщі визнали, що їхній конфлікт з Україною грає на руку спільному ворогу – Росії

“Все йде в дуже поганому напрямку”

У G7 всі знали про підготовку Україною атаки на Московський регіон і підтримали її, – Зеленський

Він зазначив, що це вперше, коли “сімка” об’єднано підтримала Україну

Влада РФ приховує масштаби українських атак і масово відмовляється від сирен — СЗРУ

У тимчасово окупованому Криму загарбники вирішили взагалі не реагувати на кожен проліт безпілотника