Удар КАБом по Харкову
Фото: Олег Синєгубов

Російські окупанти вдень 27 травня знову атакували Харків керованими авіабомбами. Удар прийшовся на цивільне підприємство.

Про це йдеться у повідомленні Харківської ОВА.

“Окупанти вдарили по Холодногірському району. Ворог вдарив КАБом по цивільному підприємству. Є руйнування виробничих приміщень”, – написав керівник ОВА Олег Синєгубов.

Спочатку було відомо про п’ятьох постраждалих, згодом їхня кількість зросла до 10 осіб. Також є інформація про одну загиблу.

Нагадаємо, 23 травня російські військові завдали близько 15 ударів ракетами С-300 або С-400 по цивільній інфраструктурі Харкова та області. Внаслідок цього є загиблі та чимало постраждалих.

25 травня армія РФ вдарила по гіпермаркету “Епіцентр” у Харкові. На той момент там знаходилися відвідувачі та персонал. А через деякий час був ще один удар РФ – по центру міста. Станом на день 27 травня офіційно підтверджено загибель 18 людей.

Подібні

Російські радикали вимагають від Путіна відмовитися від переговорів та посилити війну, — Reuters

Войовничу риторику в РФ спровокували червневі удари по Москві, Санкт-Петербургу та Криму

Пентагон вже витратив на війну в Ірані близько $40 млрд: на що пішли ці кошти

Наслідки відчули на собі всі, аж до пересічних громадян

Університет Шевченка є одним із провідних центрів розвитку науки конституційного права, — в. о. ректора Копійка

Представники університетської спільноти брали участь у розробленні Конституції