Обстріли ЗСУ
Фото: Луганська обласна державна адміністрація

Ситуація з доставкою пального у тимчасово окупованій Луганській області для росіян стала ще напруженішою. Адже там майже не залишилося стратегічного запасу.

Про це повідомили у Луганській обласній військовій адміністрації.

Як зазначається, після двох загорянь на нафтобазах у Луганську та Ровеньках окупанти залишилися без можливості накопичувати і зберігати значний об’єм продуктів перероблювання нафти в одному місці. Тому тепер нестачу відчутно ще більше. 

“Звісно, що постачання пального росіянами до окупованої Луганщини не припиняються, але вони не відповідають поточним потребам. Адже стратегічного запасу вже немає”, – зазначили в ОВА.

Як відомо, ЗСУ завдають ударів по військових цілях на окупованій території Луганської області. Зокрема у місті Ровеньки 10 травня під удар потрапила нафтобаза, де виникла чимала пожежа. Раніше голова Луганської ОВА Артем Лисогор заявляв, що після удару по нафтобазі в Луганську в окупантів спостерігаються серйозні проблеми з паливом.

Нагадаємо, на окупованій території України підірвали автомобіль російського депутата Дениса Харитонова. Втім як виявилося, він не постраждав.

Подібні

Патрульна поліція Києва отримала нового керівника: що відомо про майора Єгора Голубова

Останні роки він очолював батальйон патрульної поліції в Краматорську та Слов’янську

Мін’юст Німеччини закликав позбавити захисту ЄС українських чоловіків призовного віку

ЄС зважає на потребу української армії в людських ресурсах для протистояння агресії РФ

Стало відомо, скільки одиниць енергообладнання надійшло до України з початку 2026 року

Це генератори, трансформатори, модульні котельні, когенераційні установки і котли

ЄС може почати відмовляти військовозобов’язаним українцям у притулку вже за кілька тижнів, – Радіо Свобода

В Єврокомісії також відкинули зауваження Ради Європи щодо можливої дискримінації чоловіків