Зруйновна Нова пошта в Одесі
Фото: Нова пошта

“Нова пошта” показала наслідки російського удару в Одесі. У депо та відділенні були 904 відправлення на майже три мільйони гривень.

Про це повідомили у “Новій пошті”.

“Щоб компенсувати вартість ваших посилок і вантажів, ми вже з самого ранку вам дзвонимо. Адже рашистською ракетою знищено не тільки наше депо та відділення, а й 15,5 тонн замовлень з інтернет-магазинів з одягом, технікою, дитячими іграшками, смаколиками, ліками та посилками з турботою про рідних тощо”, – йдеться у повідомленні.

У компанії зазначили, що по версії ворога на “Новій пошті” зберігалася “зброя”. Мовляв, “немає слів, одні мати”.

Нагадаємо, ввечері, 1 травня, росіяни атакували Одесу балістичними ракетами. Загарбники поцілили по сортувальному депо та відділенню “Нової пошти”. Внаслідок цього постраждали 14 людей.

Подібні

“Війні не видно кінця і краю”: Зеленський заявив, що навіть у росіян з’явилися претензії до Путіна

Російське суспільство дедалі більше відчуває наслідки розв’язаної Кремлем агресії

Університет Шевченка є одним із провідних центрів розвитку науки конституційного права, — в. о. ректора Копійка

Представники університетської спільноти брали участь у розробленні Конституції

Путін звинуватив Україну у спробах зірвати турсезон і наказав “звести до нуля” наслідки ударів

За його словами, Москва згодна на діалог винятково “на базі стамбульських домовленостей”