Міненерго про стан мережі
Фото: ДТЕК

В Одесі та Одеському районі знову діятимуть графіки стабілізаційних відключень світла. Нині тривають ремонтні роботи на енергообладнанні.

Про це повідомляє ДТЕК.

“Ще одна позитивна новина: у місті відновлює роботу 50% рухомого складу електротранспорту. Також енергетикам вдалося стабілізувати ситуацію в енергосистемі Одещини і ми маємо можливість повернутися до графіків стабілізаційних відключень”, – йдеться у повідомленні.

Водночас у ДТЕК просять розумно споживати електроенергію, щоб зменшити навантаження на мережу. Зазначається, що енергетики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше подолати наслідки російських обстрілів.  

Нагадаємо, вчора вночі, 25 березня, ворог продовжив прицільно бити по українській енергетичній інфраструктурі. Ворожа атака на південні регіони була зосереджена у Миколаївщині та Одещині.

Подібні

У Нацбанку вимагають усунути Смілянського з посади гендиректора “Укрпошти”

Він “не відповідає вимогам професійної придатності керівника”

Після першого кластера Україна та Молдова йтимуть до ЄС окремо, – фон дер Ляєн

Оцінка прогресу базуватиметься виключно на заслугах країн

Майже 60% українців вважають територіальну цілісність і суверенітет України важливішими за добробут, – опитування

Водночас доволі багато людей (29%) вважають добробут важливішим

Кос розповіла, чого не вистачає на шляху України до членства в ЄС

“Україна стане членом ЄС, і ми маємо все для цього зробити”