Четверо українських бійців зупинили штурмову колону біля Роботиного
Фото: Скриншот з відео

Четверо воїнів бригади “Спартан” Гвардії наступу зупинили штурмову колону окупантів біля Роботиного на Запоріжжі. Бійці вступили у бій проти трьох БТРів з піхотою на броні.

Про це розповів міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко.

“Справжній героїзм наших гвардійців. Чотири воїни бригади зупинили штурмову колону біля Роботиного на Запоріжжі. Бійці вступили у бій проти трьох БТРів з піхотою на броні. Перший бронетранспортер підірвався на заготовленій міні, другий захисники підбили з РПГ, а третій встиг висадити піхоту, після чого зав’язався стрілецький бій”, – йдеться у повідомленні.

Попри отримані поранення українські військовослужбовці не відступили та вийшли з бою переможцями, а згодом отримали необхідну медичну допомогу. Також зазначається, що вогнева підтримка цієї бригади добила окупантів.

Нагадаємо, на одному з операційних напрямків підрозділи Сил спеціальних операцій провели спецоперацію “Говерла”, де захопили опорний пункт росіян. Також вдалося взяти у полон двох окупантів.

Подібні

Україна отримала перший транш позики ЄС Ukraine Support Loan на 3,2 млрд євро

Кошти вже надійшли до держбюджету України і будуть спрямовані на оборону

У Криму знову лунали вибухи: монітори кажуть про атаку на НПЗ і електропідстанції

Супутникові знімки фіксують кілька осередків пожеж на Керченському півострові

Влада РФ приховує масштаби українських атак і масово відмовляється від сирен — СЗРУ

У тимчасово окупованому Криму загарбники вирішили взагалі не реагувати на кожен проліт безпілотника