безпекова угода у Німеччині
Фото: Олаф Шольц/Х

Канцлер Німеччини Олаф Шольц та президент України Володимир Зеленський 16 лютого підписали двосторонню угоду про безпекову співпрацю, у продовження декларації G7 про “гарантії безпеки” для України. 

Про це німецький канцлер написав у Twitter (X).

“Володимир Зеленський і я  сьогодні підписали угоду про наші довгострокові зобов’язання в галузі безпеки. Історичний крок”, – зазначив Шольц.

Він підкреслив, що Німеччина й надалі підтримуватиме Україну проти російської агресії.

Раніше було оголошено, що 17 лютого підписання такої ж угоди планується у Франції. 

До цього часу у рамках декларації підписали двосторонню угоду з Великою Британією.

Читайте також: Британський прем’єр під час виступу у парламенті змінив формулювання щодо угоди з Україною: тепер йдеться про “зобов’язання”

Раніше повідомлялося, що Зеленський приїхав до Німеччини, де розпочинається Мюнхенська конференція з безпеки.

Подібні

РФ визначила Москву та Керченський міст пріоритетами для захисту ППО, – Зеленський

Розвідка отримала внутрішні звіти РФ про наслідки далекобійних ударів України

На тлі конфлікту між Зеленським і Навроцьким антиукраїнські настрої мають підтримку серед поляків, – Туск

Він вважає, що “є інциденти і вчинки, які можуть виправдати цю напругу”

Ріст цін на ліки і робота “швидкої” під час тривог: що доповів міністр охорони здоров’я на Комітеті Ради

Ліки не подешевшали, а медпрацівники “швидкої” не мають алгоритму дій

Армія РФ атакувала балістикою Кривий Ріг: є загиблі, багато поранених

Відомо про можливе влучання в об’єкт цивільної інфраструктури