На Донбасі бійці Нацгвардії взяли у полон відразу сімох окупантів
Фото: Олександр Півненко

Нацгвардійці взяли у полон відразу сімох окупантів. Це сталося під час одного із чергових зіткнень на Донбасі.

Про це повідомив командувач Національної гвардії України Олександр Півненко.

“Військовослужбовці Нацгвардії взяли у полон семеро окупантів на східному напрямку. У результаті одного із боєзіткнень, наші бійці відбили спробу противника просуватися вперед”, – розповів він.

За словами Півненка, гвардійці, які наразі виконують завдання на одному зі східних напрямків, утримують свої позиції. Бойова робота триває.

Нагадаємо, на Сватівському напрямку бійці бригади “Сталевий кордон” Гвардії наступу взяли у полон російського розвідника. Там 38-річний окупант працював слюсарем-ремонтником, якого його мобілізували у жовтні 2022 року. 

Читайте також: Росія заявляє, що засудила понад 200 українських військовополонених

Подібні

У Кривому Розі вже четверо загиблих внаслідок ракетної атаки РФ

У місті оголошено День жалоби

Понад 60 тисяч тонн боєприпасів: Зеленський назвав втрати РФ після удару по арсеналу Балтійського флоту

Арсенал знаходився поблизу Санкт-Петербурга

Білоруська опозиція попередила Україну про можливе втягування Лукашенка у війну

У 30-сторінковій доповіді навели вісім факторів

У Воронежі ракетами атакований завод, де виробляють начиння для російських “Іскандерів” і “Панцирів”

У Генштабі ЗСУ підтверили, що застосували високоточні ракети