Муса Магомедов
Фото: Муса Магомедов/Facebook

Колишній директор Авдіївського коксохіму народний депутат Муса Магомедов згадав про річницю – 59 років з моменту відкриття заводу.

Про це Магомедов написав на своїй сторінці у Facebook.

Він також нагадав, що протягом дев’яти років Авдіївський коксохім “знаходиться на лінії фронту та героїчно бореться за своє життя”.

“За цей час підприємство пережило численні обстріли, зупинки та консервації виробництва. Але всупереч усьому завод знову і знову відроджувався, як птах Фенікс. Завдяки незламній вірі та завзятій праці людей, які становлять генофонд підприємства. Сьогодні АКХЗ та Авдіївку цілеспрямовано знищують “мыжебратья”, — зазначив Магомедов.

Він підкреслив, що підприємство забезпечувало життя цілому місту та стабільну роботу металургам України.

“Вже ніхто не збудує такого масштабу та розміру коксохім. Але сподіваюся, що ми обов’язково збудуємо виробництво зовсім іншого рівня та технології. І це буде нова історія нашого підприємства. Авдіївський коксохім завжди у моєму серці, а його колектив — моя сім’я”, — зазначив Магомедов.

Подібні

Костенко переконаний, що після воєнного стану Україна потребує змін до Конституції

Питання одночасної відсутності президента і голови ВРУ є одним із найнебезпечніших

Українським студентам-правникам доведеться “зшивати” законодавство воєнного часу зі стандартами ЄС, — Мудра

Членство України в ЄС потребуватиме тисячі фахівців

Прапор України міг би бути малиновим, а герб – козак з мушкетом: інтерв’ю з одним із авторів Конституції Романом Безсмертним

28 червня Конституції України виповнюється 30 років