у Москві хочуть гарантій
Фото: Володимир Миколайович/pexels

Міністерство закордонних справ РФ оголосило про відкликання гарантій безпеки судноплавства в межах Чорноморської зернової ініціативи.

Про це йдеться у заяві на сайті МЗС РФ.

“РФ згортає морський гуманітарний коридор у північно-західній акваторії Чорного моря і, відповідно, відновлює там режим тимчасово небезпечного району”, – йдеться у заяві.

Окупанти пояснюють це тим, що “всупереч заявленим гуманітарним цілям, вивезення українського продовольства було практично відразу переведено на суто комерційну основу”.

У МЗС РФ вимагають “зняти західні санкції з російських добрив і продовольства в обмін на продовження “зернової угоди”.

“Тільки при отриманні конкретних результатів, а не обіцянок і запевнень, Росія буде готова розглянути відновлення угоди”, – йдеться у заяві.

Нагадаємо, що прессекретар президента Росії Дмитрій Пєсков заявив про припинення зернової угоди за посередництвом ООН і Туреччини.

Термін дії угоди закінчився сьогодні, 17 липня і напередодні в Туреччині заявили, що угоду продовжено.

При цьому Пєсков заявив, що нічна атака на Кримський міст ніяк не вплинула на позицію Росії щодо зернової угоди. 

Читайте також: Ердоган відреагував на заяву РФ про вихід із “зернової угоди”

Подібні

На Миколаївщині судитимуть посадовців ТЦК, які катували батька пʼятьох дітей

Тепер посадовцям загрожує до 12 років в’язниці

Трамп роздратований Путіним і дав зрозуміти, що може відмовитися від “духу Анкоріджа”, – Axios

Це прозвучало на саміті G7

Україна буде дзеркалити: Сибіга попередив Лукашенка про наслідки у разі провокацій

МЗС не очікує участі Білорусі у війні

На Херсонщині облаштували понад 207 км антидронового захисту на стратегічних маршрутах 

Адже це збережені життя, безпечне постачання підрозділів та евакуація