Супутникові знімки з "вагнерівцями" у Білорусі
Фото: MAXAR

У Білорусі, на супутникових знімках, виявили понад десяток машин найманців ПВК “Вагнера”. Вони прибули до військового табору у білоруському селі Цель.

Про це повідомляє The New York Times.

Видання отримало свіжі супутникові фото наметового табору під Осиповичами. Вони були зроблені супутником MAXAR 14 та 16 липня.

На знімку від 14 липня практично не видно будь-яких змін. Проте видання вказує, що перший вантажний автомобіль з’явився на знімку від 13 липня – тоді почалася певна активність у таборі й до прибуття великої “вагнерівців” 15 липня.

Супутникові знімки з Білорусі
Фото: MAXAR

На фото від 16 липня видно явний сплеск активності – щонайменше п’ять вантажівок, автобуси, контейнери та пікапи, розміщені біля наметів. Окрім того, NYT помітило на свіжих знімках й невелику групу людей.

У складі колони щонайменше 20 машин різних модифікацій: УАЗи Патріот, пікапи, буханки, будівельна техніка, автобуси, фури. Примітно, що машини рухаються зі встановленими прапорами РФ та із символікою ПВК “Вагнера” За уточненими даними, це вже щонайменше третя колона з найманцями, яка прибула до Білорусі з 11 липня.

Нагадаємо, 27 червня повідомлялося, що літак Пригожина приземлився у Білорусі. Однак офіційних коментарів з цього приводу наразі немає.

Варто зазначити, що після бунту Пригожин розповів про втрати “вагнерівців” і обіцянки Лукашенка. Ватажок “Вагнера” заявив, що не прагнув повалення влади.

Подібні

Росіяни атакували цивільне судно біля берегів України і вбили іноземного громадянина

Судна зазнали значних пошкоджень

Депутат Київради Вітренко про кредит на вагони метро: “Наступним кроком стане ще одне підвищення вартості проїзду”

Він вважає, що придбання 50 вагонів для метрополітену зараз для Києва не на часі

США надавали Україні дані розвідки для атак на Московський НПЗ, — FT

Західні союзники вже закликали Вашингтон продовжувати надання таких відомостей

У Києво-Печерській лаврі після атаки відновили доступ до печер і дзвіниці

Але на території комплексу все ще тривають аварійно-рятувальні роботи