Два тижні після підриву Каховської ГЕС
Фото: Ігор Клименко/Telegram

Станом на вечір 19 червня відомо вже про 18 осіб, які загинули внаслідок підриву російськими військами Каховської ГЕС.

Про це міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко повідомив у Telegram.

Він нагадав, що сьогодні рівно два тижні, як росіяни підірвали Каховську ГЕС. І весь цей час українські фахівці роблять усе можливе, щоб відновити постраждалі регіони.

Читайте також: Рівень води у Каховському водосховищу може впасти нижче 7 метрів: чим це загрожує

Наслідки підтоплення на Херсонщині

“Вода продовжує відступати. Але підтопленими досі залишаються 39 населених пунктів та 818 будинків. Наші рятувальники за добу відкачали майже 24 тисячі кубометрів води. Евакуювали 3 773 особи та 284 тварини. На жаль, загинуло 18 осіб. 14 — від утоплення, 4 — від вогнепальних поранень під час евакуації. Зниклих безвісти — 31 особа. Шукаємо кожного”, – повідомив міністр.

Він зазначив, що в зоні лиха працюють рятувальники ДСНС, поліцейські, гвардійці, комунальні служби, добровольці та волонтери.

“Попри ворожі обстріли працюємо далі. Доставляємо воду, відновлюємо комунікацію, рятуємо людей”, – зазначив міністр.

Читайте також: В окупованих Олешках потонуло більше півтисячі мешканців: росіяни не організували евакуацію

Нагадаємо, вночі, 6 червня, РФ підірвала Каховську ГЕС, яка була замінована ще у жовтні. У зоні затоплення опинилися 80 населених пунктів. Чимало людей втратили свої домівки. Евакуація триває і досі, однак окупанти обстрілюють мирне населення.

Читайте також: За тиждень до підриву Каховської ГЕС на фото потрапило авто з вибухівкою

Подібні

У Польщі стверджують, що українська сторона відмовилася від зустрічі Зеленського із Навроцьким

“Українська сторона не була зацікавлена у реальній дискусії із польським президентом”

Збитки сягають понад 75 млн грн: мера міста на Київщині підозрюють у махінаціях із землею

Прокуратура вимагає обрання запобіжного заходу і відсторонення його від посади

ЗСУ перебили логістику ворога: під ударом опинився міст із Криму та комплекс “Панцир-С”

Під потужний удар потрапили і центри керування дронами окупантів

Лубінець про головне завдання України: “Воюючи проти дракона, самим не перетворитися на дракона”

Він вважає, що Україна дбає про дотримання прав і свобод людини під час війни