військові ЛГБТ
На фото військові, ЛГБТ-пара Павло та Владислав, які обороняють Донеччину

Петиція за реєстровані партнерства для одностатевих і різностатевих пар, на підтримку законопроєкту № 9103 “Про інститут реєстрованих партнерств” — зібрала 25 тис. голосів.

Про це наголосила авторка законопроєкту народна депутатка фракції “Голос” Інна Совсун.

Петиція набрала необхідну кількість підписів за 29 днів, і це показує величезну підтримку реєстрованих партнерств в українському суспільстві в цілому і законопроєкту зокрема”. Дякую Петро Жеруха, що ініціював петицію, дякую всім, хто її поширював та підтримував.”, – зазначила вона.

Совсун зазначила, що тепер суспільство чекає на рішення президента по петиції.

“Але маємо пам’ятати, що успішна петиція — не привід розслаблятися. За підтримку законопроєкту № 9103 у Верховній Раді маємо добряче поборотися. Потрібно й далі включатися. Навіть більше, ніж раніше”, – додала Совсун.

У грудні минулого року петиція до Володимира Зеленського з вимогою накласти вето на законопроєкт N5655 про реформу містобудування в рекордні строки, менш ніж за добу, набрала 25 тис. голосів. Станом на 6 січня за петицію проголосували 49090 тис. українців, але Зеленський на неї так і не відреагував.

Реєстровані партнерства в Україні: про що цей законопроєкт

Реєстровані партнерства — це новий інститут для тих, хто не може чи не хоче брати шлюб. Ним можуть скористатися військові та цивільні, одностатеві та різностатеві пари.

Водночас у пункті 2 статті 1 проєкту закону зазначено, що “реєстроване партнерство не є шлюбом та не є перешкодою для укладення шлюбу між реєстрованими партнерами за умови дотримання інших вимог, встановленим законодавством України”. Якщо реєстровані партнери у майбутньому отримають можливість зареєструвати шлюб, то партнерство між ними припиниться.

Питання опіки чи усиновлення дітей не внесене в законопроєкт № 9103 взагалі.

Законопроєкт направлений на те, щоб впорядкувати майнові і цивільні права представників ЛГБТ, зокрема військових, які не можуть укласти шлюб зі своїми партнерами.

Подібні

Битва за Покровськ стане вершиною наступальної операції РФ у 2024 році, — Forbes

Росія наближається до Покровська і, ймовірно, готується до наступу. Наразі окупанти знаходяться…

Зеленський про падіння режиму у Сирії: “Асад утік до Путіна. Куди втече Путін?”

У зверненні до Міжнародного дня захисту прав людини, який відзначається сьогодні, 10…

“Це питання національної безпеки”: у Києві обговорили проблеми відновлення українських чорноземів

Напередодні, 10 грудня, у Києві відбулася V Міжнародна конференція з родючості ґрунтів.…

Гнучкість та вискотехнологічність: Драпатий анонсував “фундаментальні зміни” у Сухопутних військах

Командувач Сухопутними військами ЗСУ Михайло Драпатий анонсував фундаментальні зміни у його відомстві і зробити військо…