Нагорняк про ремонт енергообладнання
Фото: Сергій Нагорняк/Facebook

Народний депутат, член енергетичного комітету ВР Сергій Нагорняк вважає, що ситуація з відключеннями світла, яка трохи стабілізувалася з настанням тепла, влітку зміниться.

Про це він розповів в ефірі телеканалу “Київ 24”.

“Березень, квітень, травень відключення світла будуть нетривалими, якщо не буде атак на енергосистему. Але ситуація зміниться у літні місяці. У пікові спекотні дні вечірні відключення неминуче стануть довшими та жорсткішими”, – повідомив він.

Нагорняк каже, що теплова й гідроенергетика України зазнали критичних пошкоджень і вже не витягують систему і вона не витримає навантаження у вечірні часи.

Читайте також: Київ буде готовий до зими значно краще, ніж минулого року, – голова Оболонської РДА Фесик

Подібні

У РФ силовики вмовляють Путіна перенести вибори до Держдуми: які аргументи

Для Путіна вибори мають особливе значення. Це мантра для населення, що “все під контролем”

РФ визначила Москву та Керченський міст пріоритетами для захисту ППО, – Зеленський

Розвідка отримала внутрішні звіти РФ про наслідки далекобійних ударів України

Литва виділила 4 млн євро для енергонезалежності шкіл і лікарень України

На полях URC2026 підписали документ про посилення економічної співпраці

Армія РФ обстріляла саперів міжнародної організації на Херсонщині: загинули двоє людей

Водночас ще четверо осіб отримали поранення