Сили оборони знищили два російських ТОРа

У ніч проти 16 березня Сили оборони України уразили засоби протиповітряної оборони росіян на окупованій території.

Про це повідомили у  Генштаб ЗСУ.

“Зафіксовано ураження зенітного ракетного комплексу “ТОР-М1” у районі Коробкиного (тимчасово окупована територія Луганської області), а також зенітного ракетного комплексу “ТОР” поблизу Балашівки (ТОТ Запорізької обл.)”, – йдеться у повідомленні.

Крім того, уражено радіолокаційну станцію зі складу зенітного ракетного комплексу С-300 у районі Червоного (ТОТ Донецької області).

“Крім цього підрозділи Сил оборони України били по пунктах управління окупантів. Зокрема, зафіксовано ураження командно-спостережних пунктів у районах Степного (ТОТ Донецької обл.) та Багатого (ТОТ Запорізької обл.). Масштаби завданих збитків та втрати ворога уточнюються”, – йдеться у повідомленні.

Читайте також: Україна зірвала великий весняний наступ Росії і повернула контроль над 434 км² територій, – Зеленський

Подібні

Берлін планує купувати дешеві крилаті ракети в України та Ізраїлю, – Politico

Вартість української ракети майже вп’ятеро дешевше за американську Tomahawk

Патрульна поліція Києва отримала нового керівника: що відомо про майора Єгора Голубова

Останні роки він очолював батальйон патрульної поліції в Краматорську та Слов’янську

Ексміністра часів Януковича викрили на привласненні понад 5 млн грн

Зловмисникам загрожує до 12 років в’язниці з конфіскацією майна

Українські війська контролюють ситуацію навколо Костянтинівки, але обстановка складна, – командир 19-го корпусу ЗСУ

Він спростував російські заяви про “оточення” українських підрозділів