втрати окупантів в Авдіївці
Фото: Андрій Єрмак/Telegram

Влада міста Авдіївка, що у Донецькій області, звернулась до місцевих жителів з проханням евакуюватись.

Про це повідомляє Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

У відомстві нагадали, що росіяни постійно завдають ударів по цивільній інфраструктурі та житлових кварталах.

Політарена в Telegram: оперативні новини в зручному форматі

“Місцева влада вкотре радить місцевим жителям не ризикувати своїм життям і життям своїх рідних й евакуюватися до більш безпечних регіонів України”, – йдеться в повідомленні.

Про своє бажання евакуюватися можна за телефоном гарячої лінії: (098) 890-33-18.

Раніше повідомлялося, що ситуація на Донецькому напрямку стає більш напруженою, росіяни постійно намагаються оточити місто Авдіївка.

Зокрема у розвідці Великої Британії повідомили, що за останні три тижні російські війська досягли “повзучих успіхів” навколо міста Авдіївка. І ситуація там все більше нагадує ту, що склалася біля Бахмута.

Подібні

У Раді ЄС закликали продовжити тимчасовий захист для українців

“Жодну частину України наразі не можна вважати безпечною”

Ми з поляками не можемо бути не партнерами або не друзями, тому що ми сусіди, – Зеленський

Крім України наразі Польщу ніхто не зможе захистити

Україна могла атакувати завод у Воронежі новими далекобійними ракетами США, — Forbes

Цей удар безпосередньо впливає на спроможність РФ виготовляти далекобійне озброєння

Росія зосередила проти України понад 721 тисячу солдатів, — Сирський

Але кількість українських FPV-дронів вже перевищила чисельність армії окупантів