Шмигаль про обстріл РФ

Черговий російський злочин проти людяності – спроба зимового геноциду від російських нелюдів. Завдано ударів кількома видами балістики та крилатими ракетами, а також дронами.

Про це повідомив міністр енергетики Денис Шмигаль.

Він повідомив, що окупанти били по багатоповерхівках і теплоелектроцентралях.

“По ТЕЦ і ТЕС, які працювали виключно в режимі обігріву районів у Києві, Харкові та Дніпрі! Цілі — не військові. Винятково цивільні: сотні тисяч сімей, у тому числі діти, цілеспрямовано залишені без тепла в найсуворіші зимові морози, коли температура надворі −25 °C”, – прокоментував міністр.

Він наголосив, що кожен росіянин, причетний до планування, підтримки та реалізації цих ударів, здійснених з метою масового знищення українців, і за це має бути покарання.

Раніше повідомлялося, що у ДТЕК повідомили про атаку на їхні теплоелектростанції: суттєво постраждало обладнання.

У Харкові збираються зливати воду з систем опалення. А у Києві знову немає світла на Лівому березі.

Читайте також: Під час січневої атаки на Київ ППО збили більше ракет Х-22, ніж за весь період війни, – Ігнат

Подібні

У Криму знову лунали вибухи: монітори кажуть про атаку на НПЗ і електропідстанції

Супутникові знімки фіксують кілька осередків пожеж на Керченському півострові

На Донеччині росіяни перейшли до тактики “випаленої землі” – нищать міста з “поясу фортець”, – NYT

Основними цілями є Слов’янськ, Краматорськ, Костянтинівка та Дружківка

Влада РФ приховує масштаби українських атак і масово відмовляється від сирен — СЗРУ

У тимчасово окупованому Криму загарбники вирішили взагалі не реагувати на кожен проліт безпілотника

Костенко переконаний, що після воєнного стану Україна потребує змін до Конституції

Питання одночасної відсутності президента і голови ВРУ є одним із найнебезпечніших