Свічка
Фото: istockphoto.com

Під час ремонтних робіт на одному з об’єктів критичної інфраструктури Києва помер 66-річний працівник “Київтеплоенерго”.

Про це повідомили в КМДА.

“На одному з обʼєктів критичної інфраструктури під час роботи помер 66-річний працівник “Київтеплоенерго””, — йдеться у повідомленні.

Читайте також: Екскерівник “Укренерго” загинув від ураження струмом, коли лагодив пошкоджений обʼєкт на Київщини

Наразі причини смерті чоловіка встановлюють судово-медичні експерти. Інші подробиці інциденту в адміністрації не розкривають.

У КМДА висловили співчуття родичам та колегам померлого.

Нагадаємо, що раніше народний депутат Олексій Кучеренко заявляв про те, що у Києві 20 січня померли одразу два слюсарі, які у складі ремонтних бригад працювали над усуненням наслідків російських ударів по енергетиці.

Подібні

Правнук Брежнєва потрапив в полон ЗСУ: що про нього відомо

Він перестав виходити на зв’язок із родичами ще в листопаді минулого року

Лідери ЄС продовжать санкції проти РФ на рік – вперше від початку повномасштабного вторгення в Україну

До того дію обмежень обговорювали кожні шість місяців

Росіяни тікають з Криму: опубліковані супутникові знімки заторів перед Керченським мостом

Головна причина таких затримок — постійні безпекові ризики

РФ тисне на Білорусь для відкриття нового фронту проти України, — WSJ

Головна причина – сповільнення наступальних дій загарбники на Донбасі