Славутич без світла
Фото: Харківобленерго

Унаслідок комбінованої російської атаки ввечері 26 січня, значна частина Харкова та області залишилася без електропостачання.

Про це повідомив голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.

“За попередніми даними, окупанти застосували ракети та ударні безпілотники. Внаслідок обстрілу постраждали щонайменше двоє цивільних, яким надають необхідну медичну допомогу”, – йдеться у повідомленні.

Внаслідок атаки пошкоджені об’єкти енергетичної інфраструктури, що призвело до масштабних знеструмлень. Також зафіксовано пошкодження двох шкіл в Індустріальному районі Харкова.

“Це була комбінована атака — ракетні удари та БпЛА. Близько 80% міста Харкова й області зараз без електроенергії, оскільки у нас діють аварійні графіки відключень”, — заявив Олег Синєгубов.

Також через серйозні ушкодження енергетичних об’єктів у регіоні задіяні аварійні графіки. Відновлювальні роботи тривають у посиленому режимі.

Напередодні повідомлялося, що російські війська завдали чергового ракетного удару по Харкову, поціливши у цивільну інфраструктуру міста. Основний удар припав на Індустріальний район, де зафіксовано пошкодження багатоповерхових житлових будинків, дитячого садочка та школи.

Читайте також: Вночі Росія атакувала Харків 25 “Шахедами”, під удар потрапила лікарня та пологовий будинок

Нагадаємо, 13 січня армія РФ атакувала Харків і передмістя. Внаслідок цього загинули чимало людей, а також зруйновано термінал пошти.

Подібні

ЗСУ отримають модернізовані бронеавтомобілі “Гюрза-2”: які головні характеристики

Головна фішка такої машини – оснащення ШІ

Україна отримає 15 тис. далекобійних артилерійських пострілів від Данії

Адже через розширення дронової kill-zone змінюються й пріоритети в артилерії

Росіяни тікають з Криму: опубліковані супутникові знімки заторів перед Керченським мостом

Головна причина таких затримок — постійні безпекові ризики