Мадяр про Starlink

Президент Польщі Кароль Навроцький підписав закон, який містить положення щодо продовження фінансування абонплати для терміналів Starlink в Україні.

Про це повідомляє міністр Цифрової трансформації Михайло Федоров.

“У час війни ця технологія має критичне значення — щоб лікарні, школи, критична інфраструктура та прифронтові регіони залишалися на звʼязку”, – наголосив Федоров.

Він зазначив, що в Україні працює понад 50 тисяч терміналів Starlink. Близько 29 тисяч з них – передали польські партнери.

“Дякую Міністру цифровізації Польщі Кшиштофу Гавковському та всьому уряду Польщі за солідарність і стійку підтримку України”, – сказав Федоров.

Що передувало

Нагадаємо, що президент Навроцький наклав вето на законопроєкт про допомогу українцям. Він заявив, що Польщі потрібно “досягти певної форми соціальної справедливості”. Мовляв, “поляків у їхній власній країні слід ставити принаймні нарівні з нашими гостями з України”. 

Згодом стало відомо, що через це вето Польща більше не зможе оплачувати Starlink для України. У польському уряді побачили в цьому “сліпу політичну боротьбу”.

Згодом у президента Польщі заперечили припинення фінансування інтернету від Starlink для України. Обіцяли, що у вересні сейм поновить це рішення.

Читайте також: Варшава підготувала новий законопроєкт, який дозволить оплачувати для України Starlink

Подібні

Україна і США обговорюють варіанти припинення війни з РФ, – The Economist

На першому етапі пропонується “заморозити” до 70 км в обидва боки

Трамп і лідери G7 позитивно сприйняли запит України на ліцензії для виробництва ППО, — Зеленський

Трамп пообіцяв Україні підтримку, щоб змусити Путіна зупинити війну

Свириденко анонсувала укладання угод на понад 10 млрд євро у Ґданську

Заплановане укладання близько 160 угод, які посилять безпеку України

У Нацбанку вимагають усунути Смілянського з посади гендиректора “Укрпошти”

Він “не відповідає вимогам професійної придатності керівника”