Олексій Рева з мешканцями Бахмуту
Мер Олексій Рева з мешканцями Бахмуту. Фото: Олексій Рева/Facebook

У Бахмуті Донецької області, який намагаються захопити російські війська і постійно обстрілюють, досі залишаються 6,5 тис. жителів.

Про це повідомив голова міської ОВА Олексій Рева, який був мером Бахмуту більш ніж 30 років.

“Умовляння не діють… У Бахмуті залишається близько 6,5 тисяч жителів. Місто перебуває під постійними ворожими обстрілами. Ворог не шкодує нікого! Скільки будете ігнорувати небезпеку?! Евакуюйтеся!!! Збережіть найдорожче – життя! Що може бути ціннішим?”, – написав Рева.

Нагадаємо, російські окупанти 31 січня обстріляли Бахмут на Донеччині. В житловому масиві, який опинився під вогнем, загинула дитина і дорослий.

З Бахмуту Донецької області виїхало вже майже 90% мешканців, а це понад 70 тисяч осіб.

Подібні

Україна отримає 15 тис. далекобійних артилерійських пострілів від Данії

Адже через розширення дронової kill-zone змінюються й пріоритети в артилерії

Російській військовий пригрозив Путіну, що армія РФ розверне зброю проти Кремля

Ролик, опублікований в інстаграмі 25 червня, менш ніж за дві доби переглянули понад 12 мільйонів разів

“Це ніколи не було угодою”: Рубіо заперечив наявність домовленостей між США та РФ щодо України на Алясці

Він спростував чутки про будь-які залаштункові компроміси

В Росії помер ексміністр оборони, який був найближчим соратником Путіна

Іванова вважали одним із двох головних кандидатів на роль наступника Путіна