Український військовий
Фото: МОУ

Міністерство оборони України ініціювало новий законопроєкт, який надає річну відстрочку добровольцям за “Контрактом 18-24”.

Про це повідомляють у Міністерстві оборони України.

Відповідний законопроєкт вже схвалений урядом. Адже раніше, після звільнення з військової служби, таких добровольців ставили на облік та могли відразу ж призвати знову. Така відстрочка дозволить бійцям відпочити та, за потреби, пройти необхідну медико-соціальну реабілітацію.

Як відомо, у лютому Міноборони офіційно розпочало проєкт “Контракт 18-24”. Це добровільна ініціатива для українців віком 18-24 роки, які готові приєднатися до ЗСУ на один рік. Проєкт пропонує додаткову фінансову винагороду, професійний вишкіл за участі інструкторів з бойовим досвідом та соціальні гарантії.

Нагадаємо, підготовка чоловіків, які долучилися на військову службу за “Контрактом 18-24”, відбувається за трирівневою програмою. Загалом її тривалість сягає близько трьох місяців.

Читайте також: “Йдуть не заради грошей”: у ЗСУ розповіли, яка головна мотивація для добровольців за контрактом “18-24”

Подібні

Зеленський констатував провал путінської воєнної політики: “66% росіян вважають складним своє фінансове становище”

Рівень тривожності росіян вже вищий, ніж під час нашої Курської операції

Україна готова до прямих переговорів з Росією, але терпіння Києва не безмежне, – постпред Мельник

Наразі пропонується припинення вогню вздовж фактичної лінії фронту

Збитки сягають понад 75 млн грн: мера міста на Київщині підозрюють у махінаціях із землею

Прокуратура вимагає обрання запобіжного заходу і відсторонення його від посади

Лубінець заявив, що оприлюднює менш як 1% отриманих скарг щодо порушень ТЦК, щоб “не годувати” російську пропаганду

Водночас він визнає, що у цих випадках допомагає лише публічність