Screenshot

Музикант і нині командир роти 412-го полку NEMESIS Олександр Ярмак прокоментував масований обстріл Києва.

Про це він написав у сторіз на своїй сторінці в соцмережі Instagram.

Фото: Скриншот

Він переконаний, що це лише початок масштабних обстрілів. Тому військовий закликав по можливості виїжджати за межі столиці.

“На жаль, це лише початок. На нас чекає страшна кривава осінь. По можливості їдьте жити за місто або до родичів, у будь-які умови, аби подалі від стратегічних обʼєктів та обʼєктів критичної інфраструктури”, – заявив він.

Варто зазначити, що станом на 20:00 сторіз зникла. Ймовірно вона видалена.

Довідка: український репер Олександр Ярмак (Yarmak) приєднався до ЗСУ в 2022 році та брав участь в боях на Харківщині. У березні цього року стало відомо, що Ярмак служить у Силах безпілотних систем, має звання молодший лейтенант і став командиром роти 412-го полку NEMESIS.

Що відомо про сьогоднішній обстріл України

З вечора, 16 червня, і до ранку, 17 червня, РФ била по Києву ракетами різного калібру й ударними безпілотниками. Спочатку повідомлялося про 14 загиблих і понад 100 постраждалих, дані уточнюються.

Також внаслідок російської ранкової атаки РФ на Одесу постраждали 17 людей. Під завалами знайшли тіла двох жінок.

Читайте також: Росія вночі атакувала Україну 440 “шахедами” і 22 ракетами: основний напрямок удару — Київ

Подібні

У Воронежі ракетами атакований завод, де виробляють начиння для російських “Іскандерів” і “Панцирів”

У Генштабі ЗСУ підтверили, що застосували високоточні ракети

Зеленський попередив українців, що вночі Росія готує черговий ракетно-дроновий удар по Україні

Найчастіше об’єктом російських повітряних атак стає Київ

Під час зустрічі на Алясці Трамп був готовий віддати Путіну ще не окуповані території України, – Макрон

Угода вже була на столі, але “ситуацію врятували європейські лідери”

РФ атакувала АЗС “Укрнафти” у трьох областях та об’єкти “Нафтогазу” на Полтавщині: поранена працівниця

Наразі роботу всіх пошкоджених АЗК повністю зупинено