Гегсет бреше Трампу про успіхи в Ірані
Фото: Піт Гегсет/Facebook

Міністр оборони США Піт Гегсет не братиме участі навіть у форматі відеоконференції в черговому засіданні Контактної групи з питань оборони України, відомого як зустріч у форматі “Рамштайн”.

Про це повідомляє АР.

“Це буде перший випадок, коли лідер американської оборонної сфери пропустить зустріч з моменту створення США Контактної групи з питань оборони України три роки тому”, – йдеться у повідомленні.

Водночас ABC News повідомляє, що Гегсет все ж таки прибуде до Брюсселя, але коли зустріч вже завершиться.

“Це останній із серії кроків, які США зробили, щоб дистанціюватися від воєнних зусиль в Україні”, – коментує видання.

Нове засідання у форматі “Рамштайн” проведуть у штаб-квартирі Північноатлантичного Альянсу у середу, 4 червня 2025 року. Засідання скликають Велика Британія та Німеччина.

Читайте також: Рютте переживає, що присутність Зеленського і Трампа на саміті НАТО спричинить скандал, – The New York Times

Подібні

Україна демонструє хороші результати на полі бою, а економіка РФ переживає скрутні часи, – генсек НАТО Рютте

За даними Альянсу, ЗСУ ліквідовують та серйозно ранять від 30 до 35 тисяч росіян щомісяця

Україна отримає 15 тис. далекобійних артилерійських пострілів від Данії

Адже через розширення дронової kill-zone змінюються й пріоритети в артилерії

За Галущенка внесли 105 млн грн застави: Схеми” з’ясували, які компанії дали гроші

Фірми офіційно мають “нульові” прибутки або мізерні доходи, проте пов’язані з львівським бізнесом та обленерго

Візит Зеленського у польський Ґданськ на конференцію з відновлення України поки під питанням, – ОП

Обговорення цієї поїздки досі триває