Лиман
Фото: freeradio.com.ua

На Лиманському напрямку російські окупанти змінили звичну тактику виснаження на масштабний механізований штурм, який за своїм характером нагадав бойові дії початку повномасштабного вторгнення.

Про це повідомив у ефірі телемарафону речник Третього армійського корпусу Олександр Бородін.

Ворог задіяв значну кількість бронетехніки для інтенсивної атаки, що тривала понад годину. Попри спробу повернутися до методів 2022 року, цей наступ завершився для противника повною невдачею.

За словами військового, такий підхід став різким контрастом до попередніх дій за останній рік, коли ворог переважно покладався на дрони, артилерію та інфільтрацію малих груп.

Читайте також: Армія РФ пішла у масштабний наступ на семи напрямках, — Білецький 

“Порівняно з минулою тактикою протягом цього року, це великий контраст. Але вона показала свою нерезультативність. Вони втрачали величезну кількість броні, величезну кількість особового складу”, – заявив Бородін.

Хоча російське командування традиційно не зважає на втрати піхоти, масове знищення техніки під час цього штурму стало для них критичним ударом. Речник наголосив, що така спроба прориву виявилася абсолютно нерезультативною та призвела лише до виснаження ресурсів агресора.

Нагадаємо, раніше “Мадяр” повідомляв, що РФ розпочала весняно-літній наступ на Запорізькому напрямку. Попри масовані штурми, ЗСУ вдалося втримати лінію оборони.

До цього Зеленський повідомляв, що Україна зірвала великий весняний наступ Росії і повернула контроль над 434 км² територій.

Читайте також: Міноборони України назвало 17 березня найбільш смертоносним для армії Росії

Подібні

Трамп закликав Зеленського “діяти рішучіше” щодо РФ і змусити Кремль сісти за стіл переговорів, – The Kyiv Independent

Україна запропонувала організувати зустріч Зеленського та Путіна у США

В Україну з російського полону повернули сімох цивільних українців: що про них відомо

Серед них жителі Маріуполя, Київщини, Запоріжжя, Луганщини

Окупований Севастополь залишився без світла після нічної атаки дронів

Місцеві кажуть про влучання у Балаклавську ТЕС

У Києві спіймали агентів РФ, які готували теракт поблизу столичної адмінбудівлі

Наразі їм загрожує довічне ув’язнення з конфіскацією майна