Російські окупанти
Фото: Publica

Вчорашній день, 17 березня, став найсмертоноснішим для армії РФ на фронті в Україні цьогоріч.

Про це повідомляють у Міністерстві оборони України.

“Найбільші добові втрати росіян за 2026 рік припали на 17 березня. Окупанти намагалися скористатися туманом і розпочали наступи на кількох ділянках фронту, зокрема, в Запорізькій області. Однак Сили оборони України були готові до цього”, – зазначили у відомстві.

Так, за добу противник втратив 1710 російських військових, серед яких є як загиблі, так і поранені. Наголошується, що “українські бойові порядки не були ніде прорвані”.

Нагадаємо, за чотири роки війни Росія втратила в Україні понад 1 260 000 вояків. Найбільш “врожайним” для окупантів став 2025 рік.

Читайте також: Росія хоче створити 20-км “буферну зону” вздовж кордону Харківщини і Сумщині – що відомо

А протягом зими російська окупаційна армія втратила в Україні близько 92 тисяч 850 своїх солдатів. Відомо, що до цього числа входять як вбиті, так і поранені окупанти, тобто 1031 людина щодоби.

Читайте також: У Вовчанську РФ втратила чотири батальйони лише за кілька місяців, — комбриг

Подібні

Українська антибалістична ракета FP-7.x пройшла випробування та готова до застосування, — Fire Point

Систему наведення вдосконалюватимуть спільно з німецькою Diehl Defence (виробник IRIS)

Пентагон вже витратив на війну в Ірані близько $40 млрд: на що пішли ці кошти

Наслідки відчули на собі всі, аж до пересічних громадян

Сибіга зустрівся у Франції з Рубіо: розповів про атаку РФ на Лавру і про успіхи України на фронті

“Ми обговорили шляхи просування мирного процесу”

Україна вироблятиме за європейськими ліцензіями системи ППО та далекобійні ракети, — ЗМІ

Лідери G7 підтвердили готовність передати Києву технології та ліцензії для виготовлення ракет-перехоплювачів