обмін полоненими
Фото: ОП

Керівник Секретаріату Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими Богдан Охріменко повідомив, що за останніми даними, у російському полоні з 2022 року перебуває понад 1 тисяча українських військових та цивільних.

Про це Охріменко заявив в інтерв’ю Укрінформу.

“Росія планувала захопити Київ за три дні, але Сили безпеки і оборони наступ відбили. Проте заручниками ситуації стали цивільні і підрозділи військовослужбовців, які опинилися на шляху просування російських військ. У полоні з 2022 року зараз перебуває понад тисяча людей”, – зазначив він.

Наразі Координаційний штаб працює з РФ, щоб повернути цю категорію полонених у першу чергу, оскільки вони вже тривалий час потерпають через погане харчування, медичне забезпечення і системний садизм.

“Ми розуміємо, що ці люди повинні бути в пріоритеті, тому що їхній ресурс вичерпується”, – підсумував він.

Читайте також: Росія передала Україні 375 тіл полонених, які загинули внаслідок катувань, – Коордштаб

Подібні

У Кремлі казяться через втрату прихильності Трампа до РФ, але погоджуються на “діалог з Європою”

Водночас Лавров знову погрожує ударами по Києву і загрозою для іноземних дипломатів

Україна передасть партнерам технології російських ракет, щоб посилити оборону

Це має пришвидшити створення ефективних засобів протидії російській техніці

БЕБ викрило оборудку на ремонті доріг, яка коштувала державі 244 млн грн: Цивінський повідомив деталі розслідування

У “схемі” були задіяни компанії, пов’язані з громадянином РФ