Керівник Офісу Президента Андрій Єрмак подякував усім, хто долучився до збору коштів для внесення застави за нього, та заявив, що не збирається залишати країну.
Про це йдеться у його офіційній заяві.
Єрмак висловив вдячність як особистим знайомим, так і невідомим громадянам, які підтримали його у цей складний момент, додавши, що «справедливість варта того, щоб за неї боротися». Посадовець підкреслив, що категорично заперечує всі звинувачення на свою адресу.
“Я, як і раніше, наполягаю на своїй невинуватості та заперечую будь-які звинувачення на мою адресу. Я поважаю закон і надалі захищатиму свою позицію та свою репутацію виключно в правовий спосіб”, – заявив він.
Він також спростував чутки про можливий виїзд за кордон, наголосивши, що залишається в Україні й продовжить свою роботу. За словами Єрмака, він планує й надалі працювати на користь держави, допомагати військовим, звільняти полонених та підтримувати людей, які цього потребують.
Нагадаємо, що з чиїх грошей складається застава за Єрмака: УП оприлюднила суми, прізвища та назви організацій.
Вранці 18 травня було офіційно підтверджено, що за колишнього керівника Офісу президента Андрія Єрмака внесено повну суму застави – 140 млн грн. Він вже вийшов на волю із СІЗО, де провів вихідні.
Раніше “Схеми”, з посиланням на джерела у правоохоронних органах, повідомляли, що кошти на заставу для Єрмака надали троє фізичних осіб, а їхні внески коливаються від 666 гривень до 8 млн грн.
Читайте також: Гроші на заставу Єрмаку ймовірно зібрали, але виникли проблеми з банками, — адвокат








