Заставу за Єрмака внесли
Фото: Єрмак у ВАКС/скріншот з трансляції “Суспільного”

Вранці 18 травня було офіційно підтверджено, що за колишнього керівника Офісу президента Андрія Єрмака внесено повну суму застави – 140 млн грн.

Як передає hromadske, про повідомили у Вищому антикорупційному суді (ВАКС)

“Поповнювати рахунок для внесення застави охочі могли й протягом вихідних, але ВАКС перевіряє наявність коштів у робочий день. Тож, попри активний збір коштів на заставу, 16 та 17 травня Андрій Єрмак провів у СІЗО”, – йдеться у повідомленні.

Як повідомлялося раніше, необхідну для застави суму зібрали ще ввечері 15 травня. Однак перерахувати гроші на рахунок ВАКС не встигли.

Як передає УП, Єрмак вийшов із СІЗО. Він підтвердив, що сидів у платній камері. Хто за нього вносив заставу він не знає.

Скриншот з відео УП

Нагадаємо, 14 травня ВАКС обрав Єрмаку запобіжний захід у вигляді тримання під варту із можливістю внести заставу у 140 млн грн. Відомо, що адвокат Єрмака Ігор Фомін вніс за нього 5 мільйонів гривень застави.

“Схеми” з посиланням на джерела у правоохоронних органах повідомляли, що кошти на заставу для Єрмака надали троє фізичних осіб, а їхні внески коливаються від 666 гривень до 8 млн грн.

Читайте також: Гроші на заставу Єрмаку ймовірно зібрали, але виникли проблеми з банками, — адвокат

Подібні

В ЄС офіційно розпочали підготовку до відкриття переговорів про вступ України

Готують відкриття першого кластера

Україна з початку 2026 року відвоювала у Росії понад 600 кв. км, —  Сирський

У травні ЗСУ звільнили на 100 кв. км більше, ніж втратили

Зеленський провів закриту аудієнцію з королем Чарльзом ІІІ у Віндзорському палаці

Він висловив особисту вдячність Його Величності та британському народу за підтримку України

Зеленський передав Путіну повідомлення про мирні переговори через Абрамовича, – FT

Стверджується, що російський олігарх приїжджав у Київ