на Одещині пошкоджено 20 підстанцію ДТЕК
Фото: Укренерго/ілюстративне

Під час атаки РФ у ніч проти 12 грудня, росіяни знову били по енергетичних об’єктах Одещини. В результаті значних пошкоджень зазнала 20-та за ліком підстанція ДТЕК.

Про це повідомили у пресслужбі ДТЕК.

“Вночі РФ завдала удару по підстанції ДТЕК на Одещині. Це вже двадцята підстанція, яка зазнала значних пошкоджень в області. Також під удар потрапив обʼєкт іншої енергетичної компанії”, – йдеться у повідомленні.

Енергетики повідомляють, що вже вдалося перезаживити 40 тисяч родин через резервні схеми. Ще 90 тисяч тимчасово залишаються без світла.

“Енергетики всієї Одещини працюють в посиленому режимі, щоб якнайшвидше ліквідувати наслідки обстрілу”, – додали в енергетичній компанії.

Читайте також: Свириденко очікує зменшення тривалості відключень світла в Україні вже цими вихідними

Подібні

“Україна не грає в ці ігри”: Зеленський відмовився від зустрічі з Путіним у Москві

Він пропонував Макрону організувати переговори з росіянами у Швейцарі, але Москва відмовилась

Саміт G7 сьогодні розгляне посилення тиску на Росію через обстріл Лаври та міст України, – фон дер Ляєн

Саміт G7 обговорить масовану атаку Росії на Україну

Кошта двічі телефонував у Кремль для підготовки переговорів із Путіним, — Bloomberg

Паралельно у ЄС дискутують щодо призначення спецпосланця для комунікації з РФ

Масовані удари дронів по Криму спровокували паливну кризу та зірвали курортний сезон, — NYT

Літній сезон відпусток у Криму зазнав краху