Фото: dtek-kem.com.ua/ua

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль повідомив, що в Україні буде децентралізована енергетична система – менш вразлива до російських обстрілів. 

Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання уряду 3 січня.

“Російські атаки штовхають нас до корінної реформи – побудови децентралізованої енергетичної системи. Тоді вона буде менш вразливою до ворожих нападів. Ідеться про створення мініелектростанцій та малих об’єктів генерації, імплементованих у наявну енергосистему”, – зазначив очільник уряду.

Повідомляється, що програмою-мінімум для Кабміну цього року визначили: успішне завершення опалювального сезону, відновлення пошкоджень, яких завдали російські варвари, забезпечення безперебійної роботи критичної інфраструктури та посилення безпеки енергооб’єктів, особливо АЕС.

Подібні

Лідери ЄС продовжать санкції проти РФ на рік – вперше від початку повномасштабного вторгення в Україну

До того дію обмежень обговорювали кожні шість місяців

У Київраді виникла гостра дискусія під час розгляду правил поводження з домашніми тваринами у столиці

Правила містять спірні норми, які викликали у депутатів подив

Зеленський попередив про посилення ударів з боку РФ найближчим часом

Він пояснив це тим, що “Путін слабшає”

Рада розблокувала закон, який передбачає збільшення фінансування оборони на 1,56 трлн грн

Рада відхилила 7 постанов, які блокували закон